Te koop Hoekwoning in Leidschendam
een dertien-in-een-dozijn woning, maar een plek waar een gezin echt de ruimte krijgt. Waar kinderen kunnen opgroeien, waar geleefd mag worden en dat je stap voor stap eigen maakt. Deze 5-kamer eengezinswoning ligt in de fraaie buurt ’t Lien / De Rietvink.
Gebouwd in de jaren ’80 heeft deze woning alles in zich voor een fijn familiehuis. De basis is goed: de buitenzijde is netjes onderhouden en de woning staat solide. Binnen ligt de kans om het helemaal aan te passen aan de woonwensen van nu – precies zoals jij het wilt.
De woonkamer is ruim en tuingericht: een heerlijke leefruimte waar je samenkomt na een lange dag, waar gespeeld wordt en waar je zicht hebt op een groene oase. Die tuin is bovendien opvallend groot – ideaal voor kinderen om vrij te spelen, voor lange zomerdagen buiten of gewoon om meerdere fijne zitplekken te creëren.
Met vier ruime slaapkamers is er plek genoeg voor ieder gezinslid, de indeling groeit moeiteloos met jullie mee. Op de 2e etage is er de mogelijkheid om een 2e badkamer te creëren.
Ook praktisch zit het goed: een eigen oprit en een garage zorgen voor gemak en extra bergruimte. Precies wat je nodig hebt.
Dit is zo’n huis waar je misschien niet alles in één keer perfect maakt, maar waar je ontdekt wat je graag wilt veranderen op een manier die bij jou past.
Meer weten ga naar de woningwebsite:
https://hooikamp108.nl/
En plan je bezichtiging zelf in.